המעריצים בישראל גורמים לנו להרגיש כמו מיליון דולר

04/03

להקת "קייס צ'ויס" שכבשה את העולם בשנות התשעים, תחזור לכאן בפעם הרביעית אל הקהל שהיא הכי אוהבת בעולם. למופע הראשון כבר נמכרו כל הכרטיסים במהרה, ועכשיו נפתח מופע שני.

"אין לי מושג מהו הסוד להצלחה שלנו בישראל", אומרת לנו זמרת הלהקה שרה בטנס בראיון מיוחד, "אני בטוחה שזה שילוב של הרבה גורמים שונים שפשוט מתחברים בזמן הנכון. מי יודע אם זה היה התזמון או סאונד מסוים שמשך אלינו את הקהל הישראלי בזמן הנכון. אנחנו כן יודעים שזה אחד המקומות בעולם שהכי כיף לנו להופיע בהם, ושהמעריצים הישראלים גורמים לנו להרגיש כמו מליון דולר".

25 שנים הם המון זמן! אבל שוב, כשרואים את קייס צ'ויס על הבמה בתל אביב, כולם מבינים שלהקה גדולה היום יותר מתמיד, כאן ועכשיו. במבט לאחור על ההישגים שלכם עד עכשיו, האם "25 שנה" זה מושג שמלחיץ אתכם? או שזאת פשוט חגיגה גדולה וכיפית?

אנחנו מרגישים בעיקר גאווה שביחס למספר "25". אנחנו גאים לא רק בהישגים שלנו, אלא בעובדה שאנחנו קיימים כבר 25 שנה ועדיין מרגישים טוב יותר מאי פעם, אנחנו נהנים מאוד מהמוזיקה ואחד מהשני. הצלחנו להתגבר על תקופות קשות יותר ויצאנו מהן חזקים יותר. צריך לעבוד קשה מאוד כדי להישאר מפוקסים ולשמור על העניין אחרי כל כך הרבה שנים.

מה את יכולה לספר לנו לגבי דברים שאנחנו לא יודעים עליהם והולכים לקרות בהופעה?

"אם אתם רוצים לגלות, תהיו חייבים להגיע להופעה".

את חושבת שיש סיכוי שהרוק יקום לתחייה מחדש בשנים הבאות ויהיה פופולרי בקרב קהל צעיר כמו שהיה בשנות התשעים, ואם כן, למה?

"הלוואי וידעתי את התשובה לשאלה הזו, והלוואי שהתשובה הייתה כן. יכול להיות שזה יקח גם 30 שנה, כשהנכדים שלנו יסיימו את הקולג'".

הצורה שבה החיים שלך סובבים סביב המשפחה, היא מאוד ייחודית. כשאת לא בבית עם המשפחה הגדולה שלך, את בדרכים עם אחיך. איך את שומרת על יחסים קרובים עם אחיך? ואיך את מצליחה להתמודד עם הגעגועים למשפחה בזמן שאתם בדרכים?

זה נפלא שאחי נמצא איתי תמיד. זה מרגיש כאילו אני לוקחת איתי חתיכה מהבית לדרכים. מאוד קל להסתדר עם גארט, והקרבה בינינו היא טבעית. צברתי הרבה ניסיון עם השנים בלהיות רחוקה מהבית ולהתגעגע לאנשים, אז לעזוב אותם כבר הפך לחלק גדול מחיי, ואני מתמודדת עם זה לא רע. למדתי להתמקד ברגע כמה שניתן, עם האנשים שאיתי באותו זמן כמה שאפשר, וזה עוזר עם הגעגועים.

אחרי שיגמר סיבוב ההופעות. מהו הצעד הבא של קייס צ'ויס?

אנחנו מוציאים השנה אלבום הופעה חיה, מופיעים בפסטיבלים בקיץ, סיבוב הופעות בתאטראות (רק אני וגארט) בסוף שנת 2018 ותחילת 2019, ואחרי זה נכנס לאולפן להקליט אלבום חדש. עוד לא סיימנו! בו זמנית, אני עובדת על פרויקט חדש עם המתופף והקלידן שלנו, וזה ממש כיף ויצירתי ומאוד שונה מקייס צ'ויס. אז מחכה לנו עוד שנה מעניינת מאוד".